Par mums

Ar ieinteresētību un atbildību pret klientu.

Mūsu darba augstākais novērtējums ir klientu atziņa, ka mēs strādājam, radot sajūtu, ka esam klienta darbinieks - iekšējais grāmatvedis. Tāds arī ir mūsu galvenais mērķis: iekļauties klienta ikdienas procesos, nodrošinot nemitīgu klātbūtnes un atbalsta sajūtu.

Mūsu darba pieredze jau sniedzas vairāk kā 13 gadu garumā, kuru laikā ir uzkrāta vērtīga pieredze, nostiprinātas zināšanas, kā arī esam pilnībā iekļāvušies mainīgajā grāmatvedības darba vidē.

Mūsu kolektīvā strādā vairāki zinoši grāmatveži, nodrošinot aizvietojamības iespēju grāmatveža prombūtnes laikā. Tāpat mūsu kolektīvā ir zinoši biznesa konsultanti, kas spēs Jūs atbalstīt projektu vadībā, darbības plānošanā, finanšu analīzē un citos jautājumos.

Agita Bičevska - grāmatvede ar revidenta pieredzi jau vairāk kā 15 gadus.

Savas darbības laikā no viena grāmatveža darba esam izauguši līdz komandai, kur darbojas gan grāmatveži, gan finanšu speciālisti.

Ikdienā ar savām zināšanām atbalstām savus klientus. Bet tāpat esam priecīgi atbalstīt ar savām zināšanām jaunos biznesa censoņus, piedaloties dažādos projektos, kā arī mācot grāmatvedību studentiem universitātē.

Par atbalstošiem un gudriem grāmatvežiem!

APOGS SIA, Cukura 22, Jelgava, LV-3002 +371 29825084
Izveidots ar Webnode Sīkdatnes
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!